Dołączyła do grona stulatków

fot. UM Grudziądz
Gertruda Chojnowska 26 listopada skończyła sto lat. W tym szczególnym dniu jubilatkę odwiedził Wiceprezydent Szymon Gurbin, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Jolanta Zarębska oraz przedstawiciel Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
REKLAMA

Pani Gertruda od dwudziestu lat zamieszkuje osiedle Strzemięcin. Jednak większość swojego życia spędziła w pobliskiej wsi Ruda. Jubilatka wychowała czwórkę dzieci, w tym trzech synów i jedną córkę. Posiada dziewięcioro wnucząt i piętnaścioro prawnuków.

Wiceprezydent Szymon Gurbin wręczając bukiet kwiatów i list okolicznościowy życzył seniorce wielu lat w zdrowiu, pogody ducha i miłości bliskich. Dodatkowo w imieniu władz samorządowych i całej społeczności Grudziądza złożył życzenia kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości osób najbliższych. Podkreślił, że jubileusz ten to okazja doniosła i niecodzienna. Sto lat, to okres w którym jubilatka zebrała mnóstwo doświadczeń i mądrości.

Warto dodać, że Pani Gertruda jest w naszym mieście obecnie jedną z sześciu osób, które osiągnęły ten wyjątkowy wiek. 100 lat przeżyło pięć kobiet i jeden mężczyzna.

Pani Gertrudzie życzymy przede wszystkim dużo zdrowia dla jubilatki.

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-01-31 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-08 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-14 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany