14 październik 2020

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

fot. UM Grudziądz
Prezydent Maciej Glamowski wręczył nauczycielom Nagrody Prezydenta Grudziądza z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodzono dwadzieścia cztery osoby.
REKLAMA

Uroczystość wręczenia nagród jest okazją do podziękowań wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i pracownikom oświaty za codzienny trud i zaangażowanie włożone w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia.

– Za nami bardzo trudny czas, gdy przez kilka miesięcy nauczyciele pracowali nie stykając się bezpośrednio z uczniami, a wszyscy wiemy że nic bezpośredniego kontaktu nie zastąpi. Wszyscy pokazali, że możemy w tym trudnym czasie w miarę dobrze funkcjonować. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować nauczycielom, za ten wyjątkowy trud i zaangażowanie, które wkładali w swoją pracę, szczególnie w ciężkich czasach pandemii – mówił Prezydent Maciej Glamowski.

W związku z obchodami święta nauczyciele oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, prowadzonych przez grudziądzką gminę, otrzymali nagrody prezydenta, medale Komisji Edukacji Narodowej, a także złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę.

Nagroda Prezydenta Grudziądza

  1. Beata Sikorska - dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego
  2. Rafał Szweda – dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
  3. Tomasz Kempski – dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego
  4. Ewa Szulc-Goławska dyrektor Zespołu Placówek Młodzieżowych „Bursa”
  5. Artur Lewandowski – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3
  6. Katarzyna Ziółkowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4
  7. Sylwia Malinowska nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5
  8. Marlena Dąbrowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 9
  9. Grażyna Redmer - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  10. Magdalena Lewandowskanauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 12
  11. Joanna Pietrzak – wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16
  12. Anna Góra – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 17
  13. Alina Kilian – wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 18
  14. Krzysztof Wagner - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  15. Edyta Ogonowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
  16. Mirosława Cieślak nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego
  17. Małgorzata Gajek – nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
  18. Marzena Remiś – wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego
  19. Krzysztof Badźmierowski – wicedyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych
  20. Robert Borowski – nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych
  21. Katarzyna Rejewska-Markiewicz – nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno–Hotelarskich
  22. Ilona Malinowska – wicedyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego
  23. Tatiana Żebrowskanauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
  24. Beata Nikołajewnauczyciel Przedszkola Miejskiego „Kopernik”
 

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej

  1. Marlena Treichel – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11

Nagroda Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

  1. Anna Hausman – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12
  2. Wioleta Bramborska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  3. Magdalena Mazur – nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  4. Beata Chodziutko-Furso – nauczyciel  I Liceum Ogólnokształcącego
 

Medal Komisji Edukacji Narodowej:

  1. Joanna Szumlińska dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9
  2. Małgorzata Magnuszewska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5
  3. Jolanta Kowalczyk – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8
  4. Hanna Figura – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  5. Hanna Szulc-Lewandowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  6. Joanna Babik-Borowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  7. Marzena Remiś – wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego
  8. Jadwiga Mularczyk – emerytowany nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Strzemięcin”.
  9. Wiesław Poliński – nauczyciel Ogniska Pracy Pozaszkolnej

 

 

Medal Złoty za Długoletnią Służbę:

  1. Hanna Czarnecka dyrektor Przedszkola Miejskiego „Śródmieście”
  2. Adam Szewczuk dyrektor Zespołu Szkół Technicznych
  3. Tomasz Kempski – dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego
  4. Krystyna Boros – pracownik Szkoły Podstawowej Nr 8
  5. Zbigniew Szymczyk – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8
  6. Marita Grajewska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1
  7. Anita Kołtunnauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  8. Anna Głodowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
  9. 23.    Izabela Wasilewska nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  10. 24.    Bożena Wojdyło nauczyciel I Liceum Ogólnokształcące
  11. 25.    Wiesława Skomska – pracownik Zespołu Szkół Rolniczych
  12. 26.    Wojciech Roszko – pracownik Centrum Kształcenia Ustawicznego
  13. 27.    Jolanta Rutkowska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
  14. 28.    Andrzej Uzarski – nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych

 

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:

  1. Waldemar Chyliński – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  2. Małgorzata Dzwonkowska – nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych
  3. Beata Kucharska-Kociemba – nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego
  4. Elżbieta Majorkiewicz – pracownik Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
 

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę;

  1. Iwona Poznańska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
  2. Beata Wiklińska – kierownik warsztatów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Srebrny Krzyż Zasługi

  1. Marlena Treichel – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11
  2. Marek Bergmann – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 20
 

Beata Adwent
Rzecznik Prasowy

Data dodania 14 października 2020

Data edycji 14 października 2020

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
20253
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany