10 styczeń 2020

Pożegnano Komendanta grudziądzkiej policji

fot. UM Grudziądz
Dzisiaj Komendant grudziądzkiej Policji insp. Dariusz Knoff pełnił swoje obowiązki po raz ostatni. Funkcjonariusz z dniem kolejnym przechodzi na zasłużoną emeryturę. Od jutra jego obowiązki przejmie insp. Robert Olszewski.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA


10 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Dariusza Knoffa. Inspektor pożegnał się ze sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu i złożył meldunek o zdaniu obowiązków służbowych w grudziądzkim garnizonie. Dariusz Knoff był jednym z najstarszych komendantów – pełnił służbę w Grudziądzu prawie 6 lat.

Nowym szefem grudziądzkiej komendy zostanie dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Świeciu insp. Robert Olszewski. Obowiązki na nowym stanowisku będzie pełnił od 11 stycznia.

– Jestem spokojny o to, co przejmuję, gdyż Dariusz zostawia mi wszystko w dobrej kondycji i na wysokim poziomie. – mówił nowy Komendant grudziądzkiej policji insp. Robert Olszewski.Za dotychczasową współpracę z insp. Dariuszem Knoffem dziękował między innymi Komendant Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała, Prezydent Maciej Glamowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski, przedstawiciele kadry kierowniczej grudziądzkiego garnizonu czy byli współpracownicy.

– W imieniu mieszkańców i własnym chciałbym podziękować Panu Komendantowi za służbę na rzecz mieszkańców Grudziądza. Dziękuję również za wzorową współpracę z samorządem i z jednostkami podległymi. Wierzę, że pana kompetencje zostaną w przyszłości wykorzystane. – mówił Prezydent Maciej Glamowski.

Przypomnijmy, że insp. Dariusz Knoff objął stanowisko Komendanta Miejskiej Policji w Grudziądzu w maju 2014 roku. Prędzej pracował jako szef Komendy Powiatowej w Świeciu.

 

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany