23 październik 2020

Niebezpieczny wypadek na ul. Waryńskiego w Grudziądzu

fot. KMP w Grudziądzu
Wczoraj doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Kierującą fordem wyciągano z pojazdu przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Z miejsca zdarzenia trafiła do szpitala. Droga była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.
REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (22.10.20) o godzinie 13:30 na ulicy Waryńskiego w Grudziądzu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 73-letnia kierująca fordem fiestą poruszał się ulicą Waryńskiego w kierunku ulicy Lipowej. W pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się 47-letnim kierującym mercedesem, który po zderzeniu z fordem uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego powodując jej przewrócenie. Jadący za mercedesem 27-letni kierujący motorowerem widząc całą sytuację i aby uniknąć zderzenia kierującą fordem, przewrócił się na prawy bok. Uszkodzenia forda były tak duże, że aby wydostać kierującą potrzebna była pomoc strażaków, którzy za pomocą specjalistycznego sprzętu wydostali poszkodowaną na zewnątrz. Z miejsca zdarzenia 73-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Mundurowi na miejscu wykonali szczegółowe oględziny miejsca i oględziny pojazdów. Sporządzono również dokumentację fotograficzną. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne.

Kierującej fordem zatrzymano uprawnienia do kierowania. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą teraz „badać” grudziądzcy śledczy. O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany