11 wrzesień 2020

Pachnąca kradzież

fot. KMP w Grudziądzu
Raz udało im się ukraść perfumy, ale gdy przyszły następnego dnia ten plan już im się nie powiódł. Kobiety zostały zatrzymane na gorącym uczynku. Śledczy przedstawili im już zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskane pachnące flakoniki wróciły na półkę.
REKLAMA

Policjanci z grudziądzkiej komendy interweniowali w związku z kradzieżą w sklepie w jednej z grudziądzkich galerii. Przybyli na miejsce mundurowi zastali tam dwie kobiety 24 i 28-latkę – obie mieszkanki powiatu świeckiego. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nich różnego rodzaju perfumy. Kobiety naraziły sklep na łączne straty w wysokości blisko 1 900 złotych. Zrabowane mienie wróciło do dalszej sprzedaży, a sprawczynie trafiły do policyjnego aresztu.
W wyniku pracy kryminalnych ustalono, że te same kobiety dwa dni wcześniej z tego samego sklepu, skradły również różnego rodzaju perfumy na kwotę blisko 1 100 złotych. Policjanci znaleźli łupy w ich miejscach zamieszkania.

Dalej ich sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo – śledczego. Dzisiaj obie kobiety usłyszały zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl (Autor: podkom. Robert Szablewski)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany