22 sierpień 2016

Policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących

fot. KMP w Grudziądzu
Aż 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymali grudziądzcy policjanci w miniony weekend. Dwóch z nich spowodowało dodatkowo kolizje drogowe. Do zdarzeń doszło na terenie miasta i gminy Grudziądz.
REKLAMA

Miniony weekend był dla grudziądzkich policjantów obfity w zdarzenia drogowe- zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierujących. Do pierwszego zdarzenia doszło już krótko po 1:00 w nocy z soboty na niedzielę na terenie Węgrowa, gdzie mieszkaniec gminy kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało że miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do kolejnych dwóch zatrzymań doszło w miejscowości Mokre, gdzie policjanci zatrzymali dwóch kierujących motocyklem i motorowerem. Obaj mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei na ul. Curie-Skłodowskiej patrol policji zatrzymał nietrzeźwego 20 letniego mieszkańca Grudziądza, który kierował samochodem osobowym. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi ustalili również, że 20 latek nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Ponadto dwóch nietrzeźwych kierujących spowodowało kolizje drogowe na ul. Gdyńskiej oraz w miejscowości Marusza. Po kolizji na ul. Gdyńskiej przez pewien czas były utrudnienia dla innych kierujących i policjanci musieli ręcznie kierować ruchem.

 
źródło: KMP w Grudziądzu
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany