8 styczeń 2020

Znasz tę osobę? Powiadom Policję

fot. KMP w Grudziądzu
Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu zostały odnalezione w maju w okolicach ulicy Portowej. W wyniku prowadzonego postępowania policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek denata. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policją.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu zostały odnalezione 13 maja 2019 roku w pobliżu ulicy Portowej w Grudziądzu. Denat nie posiadał żadnych dokumentów, jedynie zegarek na lewej ręce. W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło iż do zgonu mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie, niemniej jednak jego tożsamość wciąż pozostaje nieznana. Do dnia dzisiejszego nikt również nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

W związku z powyższym policyjne laboratorium kryminalistyczne, na podstawie dostępnych szczątków, opracowało dwa prawdopodobne wizerunki denata. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z grudziądzką policją.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany