24 czerwiec 2019

Piknik na Marinie i spotkanie z Adamem Bieleckim

fot. UM Grudziądz
W sobotę, 29 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Grudziądza na Piknik mBanku oraz spotkanie z gościem specjalnym, himalaistą Adamem Bieleckim. Patronat nad całym wydarzeniem sprawuje miasto Grudziądz. Wstęp wolny.
REKLAMA
W sobotę, 29 czerwca już od godziny 12.00 zapraszamy na Piknik mBanku, który odbędzie się w Marinie Grudziądz przy ulicy Portowej 8. W miasteczku inspiracji będzie czekać moc atrakcji dla każdego! Nieważne ile masz lat, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Miasteczko podzielone będzie na kilka stref tematycznych.

Jeżeli lubisz nowinki technologiczne, chcesz doświadczyć niezwykłych wrażeń w świecie wirtualnym albo odkryć zagadki parku technologicznego, koniecznie odwiedź  Strefę Innowacji.

W Strefie Kreatywnej instruktorzy poprowadzą między innymi warsztaty malowania, robienia czekoladek, a także warsztaty z wykorzystaniem Slime, plastycznej substancji, która zapewni najmłodszym mnóstwo zabawy.

Bardzo kreatywnie będzie także w Strefie Eko. Tam każdy będzie mógł stworzyć własną eko torbę albo lampion. Zachęcamy również do przejażdżki Blenderbikiem. Efektem takiej kilkuminutowej aktywności będzie świetne samopoczucie i pyszny koktajl.

Punktem kulminacyjnym tego dnia będzie spotkanie z Adamem Bieleckim - himalaistą, alpinistą, taternikiem i podróżnikiem. Zapraszamy na godzinę 18.00 do kina Helios przy ulicy Chełmińskiej 4 w Grudziądzu. Rozmowę i spotkanie z inspirującym gościem poprowadzi znana prezenterka, Dorota Wellman.

Liczymy na Waszą obecność!

Biuro Prasowe Prezydenta

Data dodania 24 czerwca 2019

Data edycji 24 czerwca 2019

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Mniszek Arena-KS Stal, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-05 19:00
miejsce
Kawiarnia & Restauracja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-06 19:00
miejsce
Sala Koncertowa SKALA, Grudziądz,...
wstęp biletowany