7 lipiec 2022

Kujawsko-pomorski paszport turystyczny i aplikacja Paszport od kuchni

zdjęcie: Kujawsko-pomorski paszport turystyczny i aplikacja Paszport od kuchni / pixabay/6209684
Aplikacja „Paszport od kuchni” ułatwia zwiedzanie popularnych atrakcji i mało znanych zakamarków Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc. Tym razem dodano coś specjalnego dla koneserów regionalnych smaków i zwyczajnych łasuchów. Z aplikacją dotrą oni do miejsc, w których powstają słoneczne miody, powidła i soki, słynna gęsina, dania z ryb, wyborne sery kozie i twarogi od szczęśliwych krów… Do tego dopełniające całości trunki (dla kierowców polecamy wodę mineralną). Kulinarne zdobycze z odwiedzanych miejsc to najlepsza pamiątka z podróży.
REKLAMANiezmiennie, pretekstem do wyruszenia w trasę jest dziedzictwo kulturowe, osobliwości natury i urokliwe krajobrazy Konstelacji: Kujaw, Pałuk, Borów Tucholskich, Doliny Dolnej Wisły i Pojezierza Brodnickiego. Przyprawione szczyptą smaku wakacyjne wyprawy pozwolą nasycić wszystkie zmysły!

Jedna z tegorocznych gier terenowych prowadzi po Grudziądzu.

Aplikacja „Paszport od kuchni” przyda się jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody oraz zapis trasy (by mieć co wspominać). Zwiedzający mogą brać udział w grach terenowych (questach) i zbierać punkty. Daje to gwarancję dobrej zabawy, a przy odrobinie szczęścia wiąże się z możliwością wygrania jednego z voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowanego przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną (współfinansowanie: Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich). Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

Choć miejsca kulinarne nie są punktowane w paszportowym rankingu, to dla uczestników tej wakacyjnej zabawy dostępne są bonusy w postaci rabatów na regionalne produkty i usługi.

Aplikacje do pobrania:

GooglePlay

App Store

Tekst nadesłany: Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Data dodania 07 lipca 2022

Data edycji 07 lipca 2022

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
-0.5°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 15:34
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2022-11-27 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-03 17:00
miejsce
Hala Sportowa Lotnisko Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-04 17:00
miejsce
Hala Sportowa Lotnisko Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-09 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany